Вартість абонентського обслуговування

Використовуючи цю інформацію, Ви зможете точно визначити вартість абонентського обслуговування Вашої фірми.

Перш за все, необхідно визначитися з тарифним планом. Від нього залежить, як часто співробітники нашої фірми будуть відвідувати Ваш офіс.

Тарифний план «Чотвірка» – чотири планових і чотири термінових виїзда на місяць. Найбільш популярний тариф.

Тарифний план «Двійка» передбачає два планових і два термінових виїзду на місяць. Тариф «Двійка» дешевше стандартного плану «Чотвірка» на 40%. Даний тариф користується попитом у невеликих компаній з парком машин до 5-6 одиниць.

Тарифний план «Безлімітний» при чотирьох планових виїздах на місяць не обмежує кількості термінових. Вартість тарифного плану «Безлімітний» 4000грн. на місяць. Даний тариф передбачений для компаній з парком машин не більше 15.

Слід враховувати, що незважаючи на те, що за об'єктами клієнта закріплюється не менш двох виїзних інженерів, одночасно на них може перебувати тільки один інженер.

Ознайомтесь з типовими договорами обслуговування.

У випадку, якщо у Вас більше 15-30 комп'ютерів, рекомендуємо Вам скористатися нашою спеціальною пропозицією – адміністратор на повний робочий день..

Скористайтеся однією з наступних можливостей:

Наші ціни здалися Вам високими? Знайшли більш приваблива пропозиція у конкурентів? Для початку ознайомтеся з Відзнаками нашої компаніями від інших фірм, представлених на ринку. Якщо Ви вважаєте, що в розрахунках ми не враховуємо якісь особливості Вашої компанії або просто дуже хочете отримати знижку, зв'яжіться з нами і ми обговоримо це питання.

 
Яндекс.Метрика