ІТ-інфраструктура офісу «Під ключ»

У наш час неможливо собі уявити діяльність успішною, розвивається без ефективного використання інформаційних технологій. Саме тому створення якісної сучасної інформаційної інфраструктури офісу на сьогодні є одним із пріоритетних завдань для будь-якої компанії. Від того, наскільки якісно і зручно організована інформаційна інфраструктура офісу, в тій чи іншій мірі залежить успішне протікання всіх бізнес-процесів.Будь компанії необхідні засоби обробки і зберігання інформації, організація ефективної роботи співробітників, управління фінансами та аналітичний облік діяльності.

Ділова переписка по електронній пошті, телефонні переговори, підготовка та друк документів - все це необхідні інструменти для функціонування будь-якого бізнесу, незалежно від галузі та сектора займаного ринку. Сьогодні компанія, не володіє сучасною, оптимізованої, пов'язано працює IT інфраструктурою, сьогодні просто не здатна вести ефективний конкурентоспроможний бізнес у своїй галузі.

Використання технічних засобів та інформаційних технологій в роботі офісу давно стало стандартом, і ми вже не замислюємося про це, здійснюючи дзвінки, ведучи ділову переписку через Інтернет, здійснюючи роботу з різними базами даних або просто роздруковуючи черговий документ.Фундаментом для ефективної та безперебійної роботи будь-якого офісу, сьогодні є професійно організована і стабільно підтримувана IT інфраструктура.

ІТ-інфраструктура включає в себе наступні ланки:

 • комп'ютери (робочі станції користувачів);
 • сервера (виділені сервера, що виконують різні завдання);
 • програмне забезпечення серверів і робочих станцій;
 • оргтехніку (принтери, копіри, факс апарати, сканери);
 • мережі передачі даних, телефонні мережі; \
 • активне мережеве обладнання та телефонію (маршрутизатори, комутатори, телефонні станції).

Спільна, пов'язана робота всіх ланок IT системи, їх функціональна і технічна сумісність, а також оптимізація в роботі і зручність у використанні, є основними вимогами, що висуваються до сучасної, якісної IT інфраструктурі.
Грамотний підбір і організація роботи елементів IT дають реальну можливість у великій мірі підвищити ефективність і безперебійність протікання всіх бізнес процесів в цілому. ІТ-інфраструктура, це не просто чергова стаття витрат, це капітальне вкладення в успішний розвиток Вашого бізнесу!

Ми пропонуємо вам повний комплекс послуг офіс «під ключ» від проектування і монтажу комп'ютерної та телефонної мережі, поставки та налаштування необхідного обладнання до навчання користувачів і подальшого абонентського обслуговування інформаційної системи.

 • комплексна поставка обладнання (сервери, комп'ютери, копіювальна техніка, офісні АТС, мережеве обладнання);
 • проектування і монтаж СКС, ЛВС, телефонних і телекомунікаційних мереж підприємства;
 • встановлення та налаштування програмного забезпечення;
 • встановлення та налаштування серверів, організація доступу до даних;
 • підключення Інтернету, налаштування шлюзу, налаштування поштових, web-серверів, систем підрахунку трафіку і інших мережевих сервісів.

Фахівці нашої компанії розроблять проект IT інфраструктури спеціально для Вас і здійснять професійну установку і настройку комп'ютерів, серверів, офісної техніки та програмного забезпечення точно у встановлені терміни.

Ми маємо великий досвід побудови інформаційних систем і підберемо для Вас тільки якісну і сумісну техніку та програмне забезпечення.
У пакет наших послуг входить обов'язкова комплексна технічна підтримка. Будь-які проблеми, пов'язані зі збоями в функціонуванні Вашої IT-інфраструктури, будуть усунені в найкоротші терміни.

На великі обсяги робіт ми готові запропонувати Вам значні знижки. Почавши працювати з нами, Ви отримуєте в нашій особі надійного, стабільного партнера, який дбає про Ваш бізнес і весь час думає про те, як оптимізувати і зробити зручніше використання ресурсів Вашої IT-системи.

І в цьому немає нічого дивного, адже допомагаючи зробити Ваш бізнес процвітаючим, ми набуваємо в Вашій особі успішного і багатого клієнта на довгий час. Покладіться на нас, і ми не підведемо, адже ми, також як і Ви, зацікавлені у взаємовигідній і довготривалій співпраці

.

Зв'яжіться з нами для уточнення вартості послуг.

 
Яндекс.Метрика