Обслуговування мереж. Обслуговування комп'ютерних мереж будь-якої складності

Чітка і безперебійна робота комп'ютерних мереж — запорука нормальної роботи всього офісу. Збої в роботі комп'ютерних мереж не потрібні ні комерційним фірмам, ні муніципальним організаціям. Наша компанія допоможе Вам забути про проблеми з мережами. Як відомо, о про здоров'я згадуєш, коли що-то почінае хворіти ... Для того, щоб мережеве обладнання не нагадувало про своє існування потрібно заздалегідь подбати про правильному проектуванні структури та монтажу обладнання, а потім налагодити такий процес, як обслуговування комп'ютерних мереж. Дана структура, по суті, і є живий організм, кожен елемент якого вимагає своєчасного догляду, тому обслуговування комп'ютерних мереж — є ключ до «здоров'ю» всієї інформаційної системи Вашої фірми.

Наша компанія пропонує весь спектр робіт по створенню ідеальних комп'ютерних мереж: від грамотного проектування і прокладки (монтажу) до кваліфікованого процесу, що характеризується як обслуговування мереж. Ми пропонуємо гнучку цінову політику, цікаві знижки, привабливі ціни на проектування, монтаж і обслуговування комп'ютерних мереж.Але головне — це досвід і кваліфікація наших співробітників, які обслуговують мережеве обладнання на сотнях об'єктів.

Наша фірма не один рік працює на ринку, здійснюючи обслуговування мереж, а співробітники постійно проходять перекваліфікацію, підвищують свою майстерність. Ми пишаємося низькою плинністю інженерних кадрів, оскільки немає нічого ціннішого практичного досвіду перевірених фахівців. Не менш важливо для нас і довгострокове співробітництво з клієнтами: ми зацікавлені не в одноразовому продажу послуги, а в створенні і підтримці довготривалого партнерства. Ми готові подбати про ефективне обслуговування комп'ютерних мереж Вашої фірми.

Отже, наші фахівці високопрофесійно виконають всі три етапи по забезпеченню надійної роботи вашого мережевого устаткування: проектування, монтаж і подальше обслуговування мереж.

Етап перший - проектування комп'ютерних мереж, що припускає складання проекту майбутнього монтажу активного мережевого обладнання з урахуванням побажань замовника і розташування офісів. Ці роботи включають в себе допомогу і рекомендації у виборі комплектуючих, технологій, розрахунок вартості та термінів.

Етап другий - монтаж (прокладка), комп'ютерних мереж. Наші співробітники прокладуть кабель, встановляться і налаштують активне обладнання вашої фірми або організації. Ми проводимо кабельні роботи будь-якого обсягу, створюємо комп'ютерні мережі будь-якої складності.

Етап третій - абонентське обслуговування мереж. Цей етап є відкритим - роботи по ньому тривають рівно стільки, скільки ви продовжуєте в них потребу. Але не варто забувати, що висока ефективність роботи Вашого обладнання полягає, зокрема, у постійному контролі та діагностиці його стану, що дозволяє забезпечити обслуговування мереж.

У світі немає нічого вічного. Так, наші фахівці, завершивши роботи по другому етапу, здадуть мережеве обладнання в експлуатацію в ідеальному робочому стані. Але комп'ютерні мережі не можуть існувати без постійного обслуговування. Ваш вибір - інцидентних виклик майстра в разі поломки або укладення договору на постійне абонентське обслуговування комп'ютерних мереж, що включає як приїзд інженера в разі несправностей, так і профілактику, що знижує відсоток поломок.

Наша фірма пропонує укласти договір на супровід як всієї ІТ-інфраструктури вашого офісу, так і її частини - наприклад, абонентське обслуговування комп'ютерних мереж. Більшість клієнтів, оцінивши зручність даної послуги, вибирають комплексне обслуговування, що найбільш раціонально й економно з точки зору витрат, ніж, приміром, тільки обслуговування комп'ютерних мереж. Якщо у вас велика компанія, можливо, самим цікавою пропозицією виявиться постійне чергування нашого співробітника в офісі для діагностування роботи всіх відділів і локального обслуговування мереж.

Замовляючи абонентське обслуговування мереж, ви можете розраховувати на безкоштовні консультації наших співробітників щодо планової заміни і модернізації обладнання, переходу на більш сучасні технології передачі даних. Уклавши договір, ви перекладаєте на наші плечі всі турботи про роботу вашого обладнання, включаючи і обслуговування комп'ютерних мереж.

Вартість проведених робіт залежить від кількості підключаються робочих станцій, необхідності установки і настройки виділеного сервера, обсягу і складності кабельних робіт, необхідності подальшого адміністрування та трудомісткості такого процесу, як обслуговування мереж.

 
Яндекс.Метрика