Обслуговування бездротових мереж Wi-Fi

Wi-Fi - найпопулярніша зараз технологія бездротового зв'язку.
Бездротові мережні рішення з недавнього часу стали доступні і в секторі корпоративних локальних мереж.
Постійне збільшення швидкості, розширення зони охоплення та поліпшення захищеності роблять застосування бездротових мережевих рішень дуже вигідними як в плані фінансового вкладення, так і в плані мобільності. Тепер немає необхідності прив'язувати робоче місце до розетки або ж тягнути безліч дротів.

З недавніх пір вже не можна оцінювати бездротові мережі (Wi-Fi) як більш повільну, незахищену альтернативу провідним мережам. Тепер бездротові мережеві рішення багато в чому порівнянні за характеристиками з дротяними, а по деяким навіть перевершують їх.

Основні переваги застосування бездротових локальних мереж:

Мобільність

Будь-який співробітник, може спокійно переміщатися з одного робочого місця на інше.
Немає необхідності прив'язувати мережевий принтер до дротової розетки, його можна поставити де завгодно.Бездротові мережні технології відкривають справді немислимі раніше мобільні можливості як для пристроїв так для і співробітників.

Гнучкість розширення

Як би ви не планували структуру мережі, завжди наступить момент, коли у зв'язку з розширенням вам буде необхідно додати нові робочі місця або ж перемістити старі. Єдиний вихід з цієї ситуації це установка додаткового мережевого устаткування в незапланованому місці: більше дротів, більше незручності. Бездротові мережні рішення дозволять уникнути всіх цих проблем. Вам достатньо лише встановити додаткову точку доступу, і налаштувати її захист - і все. Бездротові мережні рішення дозволяють уникнути безлічі проблем і головного болю при плануванні мережі, розширення
і переїзді в нове, офісна будівля.

Безпека

Природно, при застосуванні бездротових мережевих рішень трафік може бути перехоплений ким завгодно. І теоретично розшифрований. Однак застосування можливостей шифрування, організації демілітаризованих зон і віртуальних приватних мереж роблять проникнення практично не можливим.
Одне лише те, що стандарт шифрування WPA2 не був зламаний дотепер, говорить багато про що. Для того, щоб уникнути проблем, пов'язаних з незаконним проникненням у вашу локальну мережу, довіряйте настройку Wi-Fi професіоналам.
Більш докладно про безпеку бездротових мереж можна прочитати тут.

Об'єднання провідних і бездротових мереж

Якщо у вас вже є провідна мережа то немає необхідності змінювати її. З мінімальними витратами можна провести об'єднання дротяних і бездротових мереж (Wi-Fi).
Наприклад, при розширенні офісних площ Вам немає необхідності проводити туди кабелі, або ж змінювати наявну там структуру.
Вам достатньо встановити там необхідну кількість точок доступу і підключити їх до вже наявної локальної мережі.

Вартість робіт по налаштуванню, модернізації, діагностиці та адміністрування мережі Wi-Fi залежить від кількості підключаються робочих станцій, необхідності установки і настройки виділеного сервера, необхідності подальшого адміністрування.

Cвяжитесь с нами для уточнения стоимости услуг.

 
Яндекс.Метрика